Odkazy detí"Chcem sa poďakovať celému lekárskemu kolektívu a pani sestričkám za to, že sa o mňa starali.  Teším sa, že budem s mamkou a malým bračekom. Dokončím si školu a na ľudí si budem dávať pozor, už sa nenechám zlákať na zlé."

Dominika, 18 rokov

"Vážená pani primárka, som rád, že idem domov, veľa som sa tu naučil. Mám Vás rád a ďakujem za liečbu. Strašne sa teším na školu, a to u mňa nie je veľmi zvyčajné. Aj sa teším, že budem s mamkou doma." 

Tomáš, 11 rokov

"Milá pani psychologička, viem, že tento pobyt nebol so mnou ľahký. Veľmi si vážim, že ste to so mnou vydržali. Veľmi mi budete chýbať." 

Miško, 10 rokov

"Chcem sa poďakovať za všetko, čo ste pre mňa urobili, aj za to, že som sa cez prázdniny nenudil a že ste mali stále niečo pripravené, buď bazén, alebo Hawai párty, alebo Cirkus..."

Peťo, 14 rokov

"Môj syn sa má podľa mňa dobre. Je pokojný, dá si veci vysvetliť a myslím si, že sa ich aj snaží pochopiť. Dovoľte, aby som Vám poďakoval za všetko, čo ste s mojim synom dokázali a čo ste pre neho spravili." 

z listu otca

Marek, 8 rokov

"Pani psychologička, veľmi sa teším na stretnutie s Vami a mojimi rodičmi, že nám pomôžete otvorene sa porozprávať o veciach, o ktorých sme sa do teraz porozprávať nevedeli."

Nikola, 16 rokov

"Milá pani primárka a personál. Neviem ako by som skončila, keby som nebola na tomto liečení. Všetky tie drogy mi ale poriadne vymyli rozum. Tento pobyt mi dal veľmi veľa sily a veľmi veľa nových skúseností ako začať odznova."

Zuzana, 15 rokov